Jdi na obsah Jdi na menu
 


Polda 3

PRAHA

Poldova kancelář
Polda začíná ve své kanceláři soukromého detektiva. V intru přijme práci- zaváže se najít ztraceného manžela, který pracoval jako kuchař. Polda sebere šroubovák ze šuplete a baterku ze stolku a jde do lokace policejní stanice.
Ulice s policejní stanicí
Polda musí nejprve vyprovokovat rozhovorem výrostka ke hře čáry, když ho obehraje, získá peníze. Když po tom výrostkovi nabídne vyhrané peníze zpátky, dostane od něj flusbrok.
Popovídá si s Vietnamcem, svým bývalým kolegou a důchodci. Podívá se u Vietnamce na paralyzér a po rozhovoru s ním ho dostane. Použije ho na zuby a ty sebere. Jde do kanceláře, použije na zuby baterku a opravené zuby použije na skříňku. Použije šroubovák na pistoli se zaměřovačem a zaměřovač připevní na flusbork. Sestřelí flusbrokem chuligána a oznámí strážníkovi, že se důchodci perou. Pak jde na stanici.
Policejní stanice uvnitř
Polda stiskne tlačítko tři a sebere smeták. Pokecá si s fízlem za stolem a jde k vietnamci koupit jídlo, to pak dá fízlovi a znovu s ním promluví. Potom si promluví s ekologem a stiskne tlačítko jedna. Použije smeták na časopis v cele jedna a sebere ho. Dá časopis ekologovi a stiskne tlačítko dvě a požádá ekologa o vzpouru. Otevře dveře k náčelníkovi a znovu požádá o vzpouru. Potom si promluví s fízlem, zastaví větrák tlačítkem čtyři a podívá se do počítače, promluví s fízlem a podívá se na větrák. Pak znovu použije počítač a jde do další lokace.
Hospoda "Chaloupka u puku"
Polda si promluví s vrchním, kuchařem a hygienikem. Použije flusbrok na hlavu a znovu si promluví s vrchním, jde na ulici za vietnamcem a koupí jídlo, to pak vymění hygienikovi. Promluví s i s vrchním, sebere koktejl a použije ho na agenta Rosomáka. Dohodne se s ním na pátrání po hokejistovi a letí do NY.

NEW YORK

Letiště- vstupní hala
Polda si popovídá se všemi postavami v lokaci a jde na stadion. Tam promluví s majitelem klubu a je pověřen pátráním po Jégrovi i od něj. V suterénu stadionu sebere mop, barvu, žárovku a lano. Jde za přítelkyní a pokusí si s ní promluvit. Vrátí se na stadion pro pověření a znovu jde za přítelkyní . Ukáže jí pověření a popovídá si s ní. Před domem sebere botu a jde k psychiatrovi, kde sebere olej. Tím namaže kohout u bazénu a vypustí ho. Odejde z lokace, a když se vrátí, může vlézt oknem dovnitř. Sebere bonsaj, použije jí na větrák a vrátí jí. Odejde z lokace a když se vrátí, sebere nůžky a prostěradlo. Jde k psychiatrovi.

Psychiatr- čekárna
Pokecá si s bláznem a sekretářkou a použije na prostěradlo nůžky, dá prostěradlo bláznovi. Polda jde na letiště, kde dá prsten od Césara prodavači, vrátí se za Césarem a dá mu nanuk. Použije botu na mop a barvu a udělá na zemi stopu. César se změní v Messnera a dá poldovi cepín. Ten polda donese Japonci na letiště a dostane mast, kterou použije na Messnera. Pak jde za technikem , promluví s ním a vrátí se za Messnerem. Ten se změní v Jacksona a polda s ním domluví koncert. Jde zpět za technikem a získá od něj kazetu. Tu ukáže úředníkovi a promluví si s ním, dostane zpět věci a zavolá psychiatrovi. Jde za sekretářkou a je vpuštěn za doktorem.
Promluví si s doktorem a dostane vizitku a tu dá úředníkovi na letišti. Získané hodinky umístí na lampu u doktora a přeřídí hodiny, tím doktora zhypnotizuje a vyslechne ho. Získá tak složku přítelkyně a tu vymění na stadiónu s prezidentem klubu za složku Jégra. Přečte si jí a promluví si s úředníkem. Jde do hangáru. Sebere síťku, tyč, lampu. Tyč použije na síťku a žárovku na lampu. Tyčí odstraní ptáka z větráku dvě a nastaví větráky tak, aby první foukal a druhý sál. Potom hodí lampu do sudu a zastrčí zástrčku. Otevře okno a drátem zajistí dveře. Zatáhne za táhlo na koši a jde k mechanikovi, který usnul. Stiskne tlačítko a může jít do letadla.
Tam prohledá sedadla a musí se vrátit k úředníkovi, který mu řekne, kde Jégr seděl. Znovu prohledá letadlo a spadne dolů. Sebere kleště a otevře skříňku. Z ní vezme baterku a použije jí na skříňku dole. Kleštěmi otevře kufr a prohledá ho. Získá kalhotky a helmu. Kalhotky použije na nápis a helmu na vozík. Ukáže kalhotky úředníkovi a získá lokaci arabský sklad. Podle pokynů báby zvedá víka u popelnic a baba mu potom, co trefí deset krys, pomůže. Jde za prezidentem klubu a sebere kalamář. Vrátí se k bábě, promluví si s ní a polda jí hodí lano. Baba ho přetáhne do skladu.

Skladiště- sídlo spediční firmy
Polda stáhne plátno, zapne projektor, sebere lepivý papír, přečte si vzkaz a prohlédne všechny obrazy. Za pavoukem je trezor. Použije lepivý papír na brouky pod slonem a použije brouka na projektor. Na trezoru nastaví 02489 a sebere dokumenty, pohlednici, pistoli a klíč. Klíč použije na dveře a je zatčen.

SÍDLO CIA

Kancelář agentky
Promluví s agentkou a jde za agentem, kde sebere zapalovač. Pak jde za doktorem, prohledá skříň, použije kádinku na soupravu a zapálí kahan. Sebere kávu a naleje inkoust do filtračního zařízení. Sebere koblihu. Dá koblihu a kafe starému agentovi a vyslechne ufona. Pak dá agentovi testy, ten je vyplní a polda je dá doktorovi. Vše sdělí agentce, která ho zavře do cely k teroristovi. Promluví s ním a vyndá páčidlo. Sebere cigarety a ukáže je doktorovi. Pak složí pohled a ukáže ho agentce. Odlétá na Ulithi.

Ulithi

Promluví si s rybářem, ředitelem hotelu, kuchařem, majitelkou kasina. Vizitku, co dostal od ředitele, si přečte a zavolá řediteli. Promluví si s rybářem, který ho požádá o pomoc při lovu ryb. Před muzeem sebere kýbl a promluví si se správcem. Pak si promluví se záchranářkou. Zavolá psychiatrovi a znovu se baví se záchranářkou. Sebere kalendář a použije ho na záchranářku. Kalendář dá správci a sebere přístrojek. Před seismologickou stanicí sebere klacek a kámen, uvnitř si přečte ceduli a sebere inhalátor, francouzák a kus drátu. Otevře dvířka a vyndá baterku. Francouzák použije na vrak, namotá drát na klacek, použije na něj vrtuli a získá harpunu. Vloží baterii do odpuzovače a použije francouzák. Podívá se na skříň u kuchaře a hodí u rybáře odpuzovač do vody. Pak dá rybáři harpunu. Jde za kuchařem, promluví s ním a nabere do inhalátoru náplň.
Použije kýbl na dutinu u záchranářky a nastříká do díry náplň z inhalátoru. Vezme kýbl s krabem a vloží kraba do přístroje v seismologické stanici místo baterky. Jde za kuchařem, otevře lednici a obviní ho. Promluví se záchranářkou, pak se vrátí ke kuchaři. Kamenem mu ztupí nůž, odejde a po návratu sebere lejstro. Vloží lejstro do faxu v seismologické stanici a odešle. Zavolá agentce a obviní kuchaře. Promluví si s ředitelem a znovu zavolá agentce. Popovídá si se správcem, majitelkou a striptérkou. Porazí striptérku a získá směnku. Promluví si se správcem a získá od rybáře dynamit. Tím odpálí řetěz a u správce zjistí, jak se ponorka ovládá. Nasedne a když zvítězí, promluví si s agentkou. Je vyslán do Jižní Ameriky.

Jižní Amerika
U starosty sebere rukavice a klec, promluví se všemi třemi bratry. U slepého sebere trychtýř a kýbl, trychtýř dá do pily. Použije rukavici na pavouka a zkusí sebrat kleště. U hluchého zkusí sebrat láhev tequily a jakmile je to možné, hodí mu pavouka do sklenici. Láhev použije pilu a sebere kleště. Z plotu vyštípe drát a jde k hluchému. Sebere ubrus a použije ho na buben, sebere otvírák a drát použije na kytaru. Promluví si s bobrem a kleštěmi vytrhne hřebíky a prkna v domě v přístavu. Použije otvírák na kýbl a jde nahoru. Tam opraví kýblem megafon. Předá hluchému naslouchátko, němému mluvítko a slepému brýle. Zavolá ekologovi a dá slepému rukavici. Potom dá kazetu do kazeťáku a pozve bobra na koncert. Umístí klec na vychlípené prkno a na druhé šlápne. Když je bobr v kleci, zavolá ekologovi. Potom jde do továrny a použije konzoli, složí logo firmy a jde na plošinu, tam sebere golfovou hůl a tu vloží do kyseliny. Holí potom otevře šuplík na plošině. Promluví si s agentkou a odlétá do Iráku.
Blízký Východ
Na hranici před hotelem
Polda si promluví s agentkou a otevře džíp. Promluví si s ní znovu a s celníkem. Vezme kliku, umístí jí do mechanizmu a vezme balónek. Promluví si s hoteliérem a zkusí jít nahoru. Znovu si promluví s hoteliérem a s agentkou. Odejde ze dvora, vrátí se a opět si promluví s agentkou, zavolá do CIA, odejde a po návratu může sebrat bobra. Bobra ukáže hoteliérovi a sebere mu dýmku. Tu pak použije na ventilaci a jde nahoru. Nadýchá se helia z balónku a zaklepe na dveře, sebere všechno v místnosti a ukáže celníkovi pověření. Potom si promluví s agentkou a odjedou. Hra pokračuje po havárii. Polda prohledá auto a jde na dvůr. Zde vrtačkou odvrtá řetěz a odmontuje zadní kolo francouzákem, v inventáři sundá z kola řetěz. Vrátí se k agentce a zapne odstřikovače. Nasadí řetěz na brusku a stiskne tlačítko. Použije na brusku kolo, ubrousí řetěz a vypne přístroj. Vezme řetěz a vrátí ho na kolo. To pak umístí zpět na bicykl. Odjede na kole do lokace bazar. Zde si se všemi promluví a jde do lokace mešita, kde si promluví s vyvolavačem. Vrátí se k agentce a po rozhovoru s ní umístí zaměřovač na římsu, poté zaměřovač posune, sebere zrcadlo a dá ho na druhý věšák. Promluví se s agentkou, vrátí se k prodavači a zeptá se ho na lampu. Promluví si s vyvolavačem, vrátí se k prodavači, otevře šuplík a sebere lampu. Jde si promluvit s velitelem a potom se vrátí k vyvolavači, promluví s ním a předá mu lampu. Získá osvědčení a to ukáže veliteli, který ho pak pustí dovnitř. Zde seber přilbu a stiskne tlačítko u antireklamy.Vyjde ven, nabere do přilby písek a promluví si s velitelem. Zadá kód ovládání a použije přilbu s pískem na poklop. Sebere ze skříňky a ze žebřiny kotouč, sebere puk a dá ho na plochu. Vytáhne závaží, sebere mřížku a umístí jí s oběma kotouči do přístroje. Vytáhne kolíček a z druhé skříně vezme klíč. Otevře si dveře a přečte si kalendář. Jde na WC, kladívkem rozdrtí cihlu a vybere skrýš. Po návratu si popovídá s agentkou a doktorem a odletí na Sibiř.

SIBIŘ

Polda poleje vodou z čutory větev a o pahýl rozbije brýle. Střepem přeřízne provaz a dostane se na náměstí. Zde sebere hrnec. Postupně si promluví s Bondem, vědkyní, hladovým vědcem a vzteklým vědcem. U Bonda sebere pohrabáč a použije ho na postel. Sebere brusli a použije jí na pneumatiku na náměstí. Kus gumy vloží do hrnce hodí ho do komína u vzteklého vědce. Tam sebere papuče a dá je vědkyni. Sebere u ní pružinu. U hladovce sebere drát a promluví si s ním. Předá mu obvod. Jde k místu seskoku, sebere kámen a zapne dilatátor. Kamenem trefí veverku a tu předá hladovému vědci. Odejde a vrátí se později pro obvod. Jde ke vzteklému vědci a vloží pružinu do lisu. Stiskne tlačítko, zajistí pružinu drátem, stiskne tlačítko a sebere pružinu. Sebere prkno u velitelovy chaty a použije ho na pružinu. Umístí past do teleportu a promluví si s Bondem. Po scéně s velitelem odejde a později se k vědkyni vrátí. Zeptá se jí na velitele a jde do velitelovy chaty. Sebere tam lopatku, kterou nahřeje v krbu. Odstraní z ní led na barelech a jde si promluvit s vědkyní a hladovým vědcem. Ukáže oko trezoru a seber deník. Ten ukáže hladovému vědci a po rozhovoru s ním zavolá do CIA. Po rozhovoru s agentkou a doktorem odchází na stadion.
STADION
Polda si promluví s maskotem, pokladním a uvaděčem. vybere koš a jde k rolbě. Zde sebere lano a pustí na ovládacím pultu chlazení do vodovodu. Potom připevní lano na kohout a rozjede rolbu. Poté otočí kohoutem. U prezidenta klubu sebere puk a promluví s agentem, který hlídá mříž. Potom si promluví v šatně s přítelkyní Jégra a s agentkou. Jde do vstupní haly, kde utrhne maskotovi ocas a na ocas použije střep. Tuto hadici pak použije na umyvadlo v šatně a postříká Voříškovou. Potom prohledá umyvadlo a sebere řetízek. Ten použije na puk. Promluví si s Jégrem a zavolá psychiatrovi. Pak na Jégra použije puk na řetízku. Vyslechne ho a když odejde, sebere ze skříňky prášky a brusku. Prášky dá do lahve a vše dá vypít uvaděči. Jde k agentce a vyslechne její rozhovor s teroristou. Použije brokovnici na prodavače a získané drobné použije na telefon. Po sérii animací sebere dilatátor a jde k mříži. Agentovi ubrousí klíč a odemkne jím mříž. Jde do lóže a dá dilatátor agentovi do ruky. Podívá se na reklamu a jde k agentce, kde spustí reklamu na pultu. Vrátí se do lóže a udeří do dilatátoru. A to je konec.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

geeahdNeughBtjAddixt

(BexySwa, 27. 5. 2021 14:59)

american cialis https://ckacialis.com/ - cialis price compare cialis canadian

tom thumb pharmacy dgsolbvfdquiemwxfxh

(LaupsVed, 26. 5. 2021 19:40)

which one is better viagra cialis or laverta https://krocialis.com/ - generic cialis lowest prices cialis tolerance

gsaxzvofbldNeughBtjAddixb

(SeevaAni, 26. 5. 2021 3:42)

canada pharmacy canada https://pharmacyken.com/ - canadian pharmacy adderall viagra canadian pharmacy prices

price of cialis afhsdbcquiemipyxz

(Laupsloh, 25. 5. 2021 19:49)

generic cialis from india safe https://rcialisgl.com/ - cuanto dura cialis is cialis safe for heart patients

cialis mit dapoxetine afhsdbcquiemhesnz

(RebfLaups, 22. 5. 2021 23:57)

cialis prices at walmart https://rcialisgl.com/ to buy cialis generic

tadalafil 40 mg india olgstnoegfdNeughBtjAddixw

(Gtnbpeani, 21. 5. 2021 17:19)

viagra vs levitra https://jokviagra.com/ - watermelon natural viagra how long will viagra last

canadian pharmacy reviews frbdcacldNeughBtjAddixb

(JebgSeeva, 18. 5. 2021 19:31)

canada meds https://pharmacylo.com/ online order medicine

online order medicine fdvaefbfbldNeughBtjAddixu

(LebnSeeva, 17. 5. 2021 22:51)

online pharmacy birth control pills https://xlnpharmacy.com/ legitimate mexican pharmacy online

charlie sheen viagra scary movie fhwsbbolthdNeughBtjAddixw

(FmrfSeeva, 16. 5. 2021 11:29)

free cialis no prescription https://cialisee.com/ cialis 10mg price

liquid tadalafil for sale hvdgeeahdNeughBtjAddixm

(BbshBexy, 12. 5. 2021 17:01)

viagra after prostate removal https://loxviagra.com/ what is in viagra

why do i get so many emails about viagra fcsogsaxzvofbldNeughBtjAddixi

(AnooSeeva, 11. 5. 2021 6:02)

viagra pill alternatives https://llviagra.com/ - medicare part d and viagra hoe kan ik aan viagra komen

cialis 80 mg afhsdbcquiemwsfgy

(RebfLaups, 10. 5. 2021 17:32)

cialis without rx https://rcialisgl.com/ - how much does cialis cost without insurance when cialis patent expires

buy cialis online overnight shipping afhsdbcquiemasscq

(RebfLaups, 3. 5. 2021 18:53)

do you need a prescription for cialis https://rcialisgl.com/ cialis vs viagra reviews

generic levitra india fdvefbfbldNeughBtjAddixv

(LrbsSeeva, 30. 4. 2021 15:00)

how much does levitra cost at walmart? https://uslevitraanna.com/ levitra dosage reviews

northern pharmacy dgsbvfdquiemtbwbz

(LhdvLaups, 30. 4. 2021 12:11)

viagra vs levitra vs cialis reviews https://asciled.com/ - free shipping for cialis from india genaric cialis

williams brothers pharmacy afhdbcquiemaubnd

(RfvbLaups, 28. 4. 2021 20:33)

cialis for daily use disount https://cileve.com/ cialis paypal

law thesis fhsbbolthdNeughBtjAddixf

(FbsfSeeva, 28. 4. 2021 16:57)

Viagra https://uspharmus.com/ Malegra FXT plus

buy tadalafil tablets olgsasbnvoegfdNeughBtjAddixb

(Gvdbpeani, 25. 4. 2021 7:53)

tadalafil hong kong https://boxtadafil.com/ tadalafil powder 10g

liquid tadalafil forum hvgeeahdNeughBtjAddixq

(BbdfBexy, 24. 4. 2021 20:01)

how much does viagra cost at walmart? https://gensitecil.com/ how much does viagra cost per pill

thesis help free fcsgsaxzvofbldNeughBtjAddixw

(AbdgSeeva, 23. 4. 2021 9:35)

Precose https://canadianeve21.com/ Cephalexin

 

 


Archiv

Kalendář
<< červen / 2021 >>