Jdi na obsah Jdi na menu
 


01/01 - PilotMladá učitelka ztratila náhle schopnost mluvit a zkolabovala. Wilson Houseovi řekl, že je to sestřenice, ať ji léčí... Není to rakovina, ale tasemnice.

01/02 - Paternity

Danny, hrač lacross má problémy se zrakem (dvojité vidění) a je zraněn úderem do hlavy, začne trpět nočními můramy.. House ho nechce přijmout, protože mu skončila pracovní doba, ale otec Dannyho má papír s zfalšovaným podpisem House od Cameronové. Později si House všimne myoloclonického trhnutí, běžného při usínání - dýchání se zpomaluje a mozek to bere jako umírání tak vyšle puls, aby tělo probral - Danny je ale bdělý...

01/03 - Occam's Razor - Occamova břitva

Mladý student zkolabuje při sexu s přítelkyní...

01/04 - Maternity

Na novorozeneckém oddělení vypukne z neznámé příčiny epidemie.. jedno dítě zemře, aby se prišlo na virus, který je přenášen přes plyšové medvídky.

01/05 - Damned If You Do

Vánoční svátky. House léčí jeptišku s alergickou reakcí na rukou, dá jí léky, ale reakce se ještě zhorší...

01/06 - The Socratic Method

Matka, o kterou se stará její 15 letý syn, má vážné zdravotní problémy. Zjišťuje se, že se léčí na schizofremii, kterou ve skutečnosti vůbec nemá...

01/07 - Fidelity

U ženy jsou příznaky spavé nemoci, ale neví, od koho se mohla nakazit...

01/08 - Poison

Stundentu Mattovi se ve škole vážně přitíží, ztěžuje si na břicho a zkolabuje. Je otrávený. Hledá se zdroj nákazy (jídlo atp.), Chase přichází s teorií, že jde o pesticid, kterým se nakazil z džín, které si Matt zakoupil.

01/09 - DNR

Legendární hráč na trumpetu (?) má při hraní závažné dýchací potíže. Umírá na ALS, ovšem špatně diagnostikované, odmítá resuscitaci a je rozhodnutý zamřít, House je přesvědčen, že nemusí zemřít.a proti přesvědčení ostatních ho léčí na jinou příčinu jeho potíží...

01/10 - Histories

Bezdomovecká žena zkolabuje na diskotéce.

01/11 - Detox

Mladá dívka způsobí nehodu v Porsche otce svého přítele, protože si všimne, že její přítel krvácí.. zároveň House se vsadí s Cuddyovou, že není závislý na Vicodinu (lék, který bere na bolesti v noze) a chce bez něj týden vydržet. House s abstinenčními přiznaky, ale přesto musí léčit, z neznámého důvodu, krvácejícího chlapce. House přijde na souvislost s nedávno pohřbenou kočkou.

01/12 - Sports Medicine

Hank Wiggen si při baseballu zraní ruku. Jeho problémy naznačují, že bere zakázané látky, on i jeho manažer to striktně odmítají..

01/13 - Cursed

Mladý chlapec je při ritualním obřadu označen, že brzy zemře. Je hospitalizovován do nemocnice a je přesvědčen, že má zamřít, příčinou je však nákaza leprou, kterou se nakazil od svého otce, ten ale žádné příznaky neprojevuje. V nemocnici se objevuje Chasův otec a pomáhá v případu.

01/14 - Control

Do hry na klinice vstupuje Edward Vogler. Mladé ženě, ředitelce významné kosmetické společnosti a workoholičce, se při konferenci náhle přitíží. House je přesvědčen, že potřebuje nové srdce, ale je opět jediný..

01/15 - Mob Rules

Muž z prostředí mafie zkolabuje a musí být vyléčen kvůli svědectví. Vogler řekl Housovi, že musí vyhodit jednoho ze svého týmu.

01/16 - Heavy

Mladá a tlustá dívka je hospitalizována na srdeční problémy..

01/17 - Role Model

Senátor kandidující na prezidenta zkolabuje. Jako možná nemoc je diagnostikován AIDS, pacient ale důrazně odmítá, že by mohl mít AIDS. Vogler dal Housovi za úkol pronést řeč o jeho "novém" léku, nebo vyhodí jednoho z jeho týmu.

01/18 - Babies & Bathwater

Mladá žena se musí rozhodnout mezi životem svým, nebo jejího nenarozeného dítěte.

01/19 - Kids

Během epidemie žloutenky se House zaměří na 12letou plavkyni, která však netrpí žloutenkou.

01/20 - Love Hurts

House souhlasí, že půjde na večeři s Cameronovou, a pokusí se ji získat zpět do práce.

01/21 - Three Stories

House přednáší. Objevuje se jeho stará známost - Stacy. Zvláštní epizoda plná prostřihů, House je zde mj připoután na lůžku.

01/22 - Love Hurts

Manžel Stacy umírá a House souhlasí, že najde příčinu.

Premiéra v ČR: 19.3.07

Vězeň, několikanásobný vrah, odsouzený k trstu smrti při osobním volnu má vidiny a zkolabuje. House ho vyšetří ve věznici, ale je nutné, aby byl převezen do nemocnice, ředitel věznice jeho uvolnění odmítá...

02/02 - Autopsy


Premiéra v ČR: 26.3.07

Malé devítileté děvče s rakovinou má halucinace, přitom rozbije zrcadlo a zraní se na ruce. Halucinace nijak nesouvisí s jejím onemocnění. Jak říká Wilson, holčinu musí restartovat.

02/03 - Humpty Dupty


Premiéra v ČR: 2.4.07

Alfredo, latinský Američan pracující u Cuddyove na opravě střechy, krátce po návratu Cuddyové z běhu spadne ze střechy, stěžoval si pouze na astma...

02/04 - TB or not TB - TuberákLékař a odborník na tuberkolózu Dr. Sebastian Charles, který léta do Afriky s pomocí, zkolabuje při prezentaci... první příznaky naznačují tuberkolózu...

02/05 - Daddy's Boy - Tatínkův chlapečekČerný vysokoškolák dostane epileptický boletstivý šok v klubu... Události: House navštěvují jeho rodiče. House vyměnil starý gameboy za PSP :-)

02/06 - Spin - Kolotoč


Premiéra v ČR: 30.4.07

Profesionálnímu cyklistovi s vážnými dýchacími potíži se stane nehoda během závodu...

02/07 - Hunting - LovciHouse je obviněn z napadení homosexuála...

02/08 - The Mistake - ChybaHouse s Chasem stojí před komisí z důvodného obvinění z pochybení při léčení pacientky Kayly.

02/09 - Deception - Hypochondr

Žena, se kterou Greg House prohodil několik slov se bezupozornění náhle zmítá na zemi v záchvatu a v kůži na břiše má obrazce krve…

02/10 - Failure To Communicate - NedororuměníHousův tým v nemocnici řeší problém muže, který ztratil schopnost komunikovat. House je však na letišti a vše tak vyřizuje po telefonu..

02/11 - Need to Know - Musím to vědet34letá žena má zvláštní trhavé poruchy pohybu, nabourá před domem s autem...

02/12 - Distractions - RozptýleníOtec nechá řídit 16letého Adama (syn) čtyřkolku, ten však náhle zvýšuje rychlost a vybourá se, čtyřkolka (benzin) exploduje. Adam je hospitalizován s rozsáhlými popáleninami.

02/13 - Skin Deep - ModelkaAlex, začínající 15letá modelka, má při přehlídce dvojité vidění a napadne i kolegyni, nakonec se zchvátí na molu.

02/14 - Sex kills - Sex zabíjíStarší pán je na klinice kvůli epileptické absenci

02/15 - CluelessManželé si obzvláštňují manželství netradičními způsoby a při jednom takovém manžela postihly zdravotní potíže, House si myslí že ho manželka zabíjí..

02/16 - SafeMladá dívka po transplantaci srdci žije v přísně sterilním prostředím, po návštěve přítele dostane záchvat...

02/17 - All InManželé si obzvláštňují manželství netradičními způsoby a při jednom takovém manžela postihly zdravotní potíže, House si myslí že ho manželka zabíjí...

02/18 - Sleeping Dogs LieMladá žena nespí již 10 dní a House musí zjistit proč, aby nezemřela...

02/19 - House vs God


Mladý muž si myslí, že je ve spojení s Bohem a dokáže léčit, nakonec sám bude potřebovat Housovu pomoc..

02/20 - Euphoria, part 1Do nemocnice je převezn postřelený policista s podivnými euforickým stavy. Foreman se vydá do jeho bytu, poté co se vrátí má stejné příznaky. V závěru první části policista umírá...

02/21 - Euphoria, part 2


Foremanův stav se stále nelepší...

02/22 - Forever


Do nemocnice přivezou ženu s dítětem, která během koupání dostala záchvat a a dítě zůstálo chvíli pod vodou. V nemocnici se maka snažila dítě zabít...

02/23 - Who's Your DaddyMladá dívka má v letadle halucinace a zkolabuje...

02/24 - No ReasonHouse je v nemocnici postřelen manželem bývalé pacientky, House prožívá "skutečné" halucinace.

S03E01 - Meaning

House se po svém zranění vrací zpět. Pacientka je mladá žena, která při cvičení jógy ochrnula, a muž, který je osm let připoután na vozík a pokusil se utopit v bazénu.

 

S03E02 - Cane & Able

House léčí chlapce, který trpí vidinami s mimozemšťany, rodiče ho najdou krvácejícího na zahradě.

 

S03E03 - Informed Consent

71letý vědec a odborník na rakovinu zkolaboval v laboratoři, do plic se mu hromadí tekutina, ale nechce být léčen...

 

S03E04

Pacientem je autistický chlapec s dýchacími potíži a nezvyklými symptomy...

 

S03E05

Manželé jsou přepadeni v restauraci, muž ženu uchrání, ale žena dostane záchvat. Později má stejné problémy i muž...

 

S03E06

House byl propuštěn z vězení a řeší případ velmi obézního muže...

 

S03E07

Mladík upadl bez zjevných příčin do komatu. House se domnívá, že to může mít souvislost s jeho otcem, který je v komatu již deset let...

 

S03E08

Do nemocnice je dopraven mladík, kterému se na dětské oslavě udělalo zle a prodělal infarkt. Tento mladík se sám stará o své dva malé sourozence, rodiče jim zemřeli. Lékaři zkoumají jeho stav, příčiny jsou však nejasné. Mladíkovo tělo je neustále napadáno novými infekcemi. Lékaři jednu zvládnou a objeví se několik nových.

 

S03E09

Do nemocnice je dopravena malá šestiletá holčička. Došlo u ní k záchvatu nemoci přímo na dětské pouti. Zprvu se lékaři přiklánějí k vyšetřování jejího žlučníku. Když dojde k jeho odstranění, hned po zákroku se u dívky objeví podivná vyrážka. Stav vyrážky se výrazně zhoršuje a lékaři jsou přesvědčeni, konkrétně House, že dítě dostává bakterii, která napadá živé maso. House, který trpí nedostatkem Vicodinu, se dostane do stavu, kdy není schopen ovládat své pocity. Velmi hrubým způsobem urazí Cuddyovou a fyzicky napadne Chase, ve chvíli, kdy se Chase snaží zastavit zbytečnou amputaci končetin pacientky. Chase si totiž uvědomí, že dívenka má těžkou alergickou reakci na světlo. Operace je naštěstí včas zastavena, ale Wilson odmítá dál snášet Housovo chování k sobě a ostatním.

 

S03E10

House tentokrát léčí dívenku, pacientku dr. Cuddyové. Její matka trpí růstovou poruchou a o své dceři tvrdí totéž. Symptomy, které dívka má, však Housovi naznačují, že diagnóza musí být špatná. Lékařský tým se tedy zprvu zaměří na slinivku. Další možností je rakovina. Výsledky však stále nejsou uspokojivé. House, který kvůli tomu, že nemá přístup ke svému Vicodinu, hrozně trpí, avšak nakonec přijde s nápadem prověřit dívčinu hypofýzu. Výsledek potvrdí jeho očekávání. Dívka má problém se štítnou žlázou a tím pádem jí chybí růstový hormon. Wilson se nechal chytit od Trittera do pasti a udělal s ním dohodu. Jejím výsledkem je to, že House nepůjde do vězení, když příjme dvoutýdenní léčbu.

 

S03E11

Do nemocnice se dostane hasič s podivnými příznaky chování a se srdečními problémy. Muž blábolí a dochází u něho k podivnému střídání teplot. Tým lékařů musí tentokrát pracovat více bez House. Ten totiž nastupuje odvykací kůru, aby předešel soudnímu rozsudku, který by ho poslal na léta do vězení. Cameronová ho však na léčení vyhledá poté, co zjistí, že mužovy příznaky propukají v přítomnosti ženy, která je zřejmě partnerkou jeho bratra. House po vyslechnutí všech informací navrhuje elektrošoky. Ty mají vymazat mužovu paměť a tím zamezit mozku vytvářet látku, která poškozuje srdce. Elektrošoky sice udělají to, co House očekával, tým však zjistí, že problémy dál přetrvávají. House po telefonátu Cameronové odejde velmi arogantním způsobem přímo ze soudního jednání, a to za účelem najít to, co tak ničí pacienta. Skutečně odhalí, že muž má nádor přímo na míše. Poté, co se House vrátí na soudní jednání, dojde k obratu k lepšímu. Cuddyová totiž svědčí v jeho prospěch. Tvrdí, že House neukradl Vicodin, nýbrž neškodné placebo, které tam díky Housovu stavu nastražila. House je osvobozen, přesto stráví noc za mřížemi za opovrhování soudem.

 

S03E12

Cuddyová chce po Housovi, aby sloužil na ambulanci. V ohromném množství případů, které House musí řešit, zažije i několik spíše úsměvných momentů, ale i kuriózních situací. Řeší pacienta, kterému vlezl do ucha šváb, i malého chlapce, který spolkl magnet. Jeden z případů se ho však přímo osobně dotkne. Dívka, které vykazuje známky pohlavní nemoci, se jeví jako znásilněná. House s ní není zprvu schopen komunikovat, a to ani poté, co ostatní lékaři se mu snaží poradit. Dívka však odmítá jiného lékaře. House si k ní sám začne hledat tu správnou cestu až teprve poté, co mu Cuddyová oznámí, že pacientka je v důsledku tohoto znásilnění těhotná. Skutečně se mezi oběma začne vznikat dialog. Výsledkem je zjištění, že dívka je nábožensky založená. A že interrupce je pro ni pomalu nemyslitelná. Teprve poté, co se House sám přizná k týrání, které zažil jako dítě ze strany otce, dojde k posunu směrem k lepšímu.

 

S03E13

Cikánský mladík má dýchací potíže, příčina není jasná a jeho rodina brání v léčbě.

 

S03E14

Po autonehodě se do nemocnice dostane mladá dívka. Už při prvotním ošetřování si House všimne, že dívka trpí velmi vzácnou chorobou. Necítí totiž bolest a nedokáže se potit. To House velmi zaujme a snaží se ji pořádně vyšetřit. Ona má však jedinou starost, a to o svou matku. Nátlak, který na ni tým vyvíjí, dojde tak daleko, že dívka v návalu rozrušení, které ukazuje na velmi těžké zdravotní problémy, skočí přes zábradlí v hale. House, kterému záležitost nedá klid, dojde k závěru, že dívce něco "ujídá" látku označenou jako B 12. Skutečně při velmi drsné operaci z dívky vytáhne dlouhého červa, cizopasníka. Wilson došel k závěru, že implantovat část dívčina nervu, který není schopen vnímat bolest, by mohlo pomoci Housovi, tuto možnost svému příteli navrhuje. Ten nakonec odmítá. Cameronová a Chase se dohodnou na sexu bez vlastních závazků.

 

S03E15

House léčí nadaného hráče na piano.

 

S03E16

House léčí válečného veterána z Iráku, který se do nemocnice dostaví s tím, že trpí takzvaým válečným syndromem.

 

S03E17

Nova - 31. 3. 08 - 21:50
Těhotná žena zkolabuje během fotografování...

 

S03E18

Další případ House řeší v netradičním prostředí, na palubě letadla během služební cesty s Cuddyovou. Jeden pasažer začne zvracet, má vyrážku a třese se. Stejné potíže se objeví i u dalších cestujících.

 

S03E19

Malá holčička dostala srdeční záchvat. House se snaží co potíže způsobilo.

 

S03E20

Do nemocnice se dostane mladá žena, která zkolabovala na ulici. Kolapsu předcházel stav totální ztráty vůle lékaři nazývaný abulia.

 

S03E21


Tým je v náročné situaci, připravuje transplantaci kostní dřeně pro mladého černošského chlapce. Dárcem má být bratr. Jenže v době, kdy má dojít k transplantaci, dárce začne kýchat.

 

S03E22

Mladá studentka je hospitalizována, protože vykašlává krev.

 

S03E23

Pacientem je mladík, který napadl spoluhráče šachů a zkolaboval s bolestí hlavy.

 

S03E24

Závěr třetí řady. Lékaři léčí uprchlíky z Kuby - ženu se srdečními problémy.
Toto je poslední epizoda třetí řady. Další díly respektive čtvrtou řadu na Nově jen tak neuvidíme.

S04E01 - Alone


Pád kancelářské budovy přežije jen 26letá Megan (Bevin Prince), která kvůli zraněním může pouze mrkat. House je na případ sám, protože jeho tým se rozpadl - Foreman s Cuddyovou odešli a Chase byl propuštěn. Housovým dočasným "spolupracovníkem" se tak stává uklízeč. Cuddyová naléhá na House, aby sehnal tým, on však samozřejmě nechce. Podpořit nátlak má Wilson, ten mu sebere kytaru.

 

S04E02 - The Right Stuff


House se rozhodl, že dá dohromady nový tým a proto provede výběrové řízení, hromadné výběrové řízení, svolal všechny uchazeče najednou a přidělil všem cedulky na krk s čísly od jedné do čtyřiceti. Ty pak testuje a dostávají i úkoly jako umít Housovo auto...
Pacientkou je Greta, která trpí vzláštními očními a sluchovými problémy. Greta však chce udělat kariéru v NASA a její problémy by ji vyloučily, proto jde za Housem. House její případ dá vyřešit uchazečům místa.

 

S04E03 - 97 Seconds


Zbývající desítka uchazečů je rozdělena na dva týmy podle pohlaví. Pacientem je muž připoutaný na invalidní vozík s maskulární atrofií.
Foreman vede tým v jiné nemocnici.
House si zahrává se životem, když jako pokus strká nůž do zásuvky...

 

S04E04 - Guardian Angels


Zaměstnankyně pohřebního ústavu má halucinace (zdá se jí, že je přepadena mrtvým).
Cameronová pozvala Foremana na oběd, se záměrem získat ho zpět. Úspěsně!

 

S04E05 - Mirror MirrorMuž má během přepadení dýchací potíže a v nemocnici si nevzpomíná, kým je.
Houseovo výběrové řízení je ukončeno.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Discover Exactly How The Foods You're Eating Every Day Are Making Your Fat Cells SICK

(JesseNen, 29. 7. 2021 10:52)

https://bit.ly/3y8bt5A Among your body's main fat-burning hormonal agents REDUCES when you go on a diet?

Study has shown that this crucial hormonal agent declines by as much as 50% after just 7 days of diet programs!

The worst component is, the longer you try to diet, the even worse it obtains, which is why lots of "serial dieters" constantly struggle to keep the weight off (if they lose it in all ...).

Fortunately is we're going to share the nutrition tricks to INCREASE your body's all-natural fat-burning hormones securely and also naturally! https://bit.ly/3y8bt5A

ТОП ТЕГОВ ДЗЕН

(ZenParseritami, 21. 7. 2021 9:41)

ТОП ТЕМЫ ЯНДЕКС ДЗЕН.
Zenparser - Инструмент для аналитики и работы в Яндекс Дзен https://www.facebook.com/zenparser
Zenparser - Инструмент для аналитики и работы в Яндекс Дзен https://www.facebook.com/zenparser
Zenparser - парсер Яндекс Дзен, инструмент для аналитики и работы https://www.facebook.com/zenparser/posts/119966297009675
Zenparser - парсер Яндекс Дзен https://vk.com/zenparser?w=wall-205619671_1
Парсер Яндекс Дзен. Статистика статей и каналов для анализа и работы https://www.facebook.com/zenparser/posts/119966763676295
ТЕМЫ ДЛЯ ЯНДЕКС ДЗЕН.

LarryPem

(LarryPem, 19. 7. 2021 9:04)


Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I have truly enjoyed surfing around your blog posts. In any case I'll be subscribing to your rss feed and I hope you write again very soon!

https://vk.com/kupludom24

(Bobbyhib, 18. 7. 2021 22:08)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

Fhiaba не холодит? Исправим!

(Peforpeamn, 16. 7. 2021 0:37)

Холодильники Fhiaba ломаются редко, но от поломок не застрахована даже самая надёжная техника. Если такое всё-таки произошло, а гарантия закончилась, обращайтесь в фирменный сервисный центр через сайт https://remont-holodilnikov-fhiaba.ru – там работают специалисты высокой квалификации, способные справиться практически с любой проблемой. Следует иметь в виду, что холодильники Fhiaba – это довольно сложная техника, поэтому доверять её ремонт можно только профессионалам, хорошо знающим этот бренд. Мастера быстро приедут на место в пределах Москвы и Подмосковья, устранят неисправность, и ваш агрегат получит новую жизнь на много лет.

https://vk.com/kupludom24

(Bobbyhib, 13. 7. 2021 12:23)

<a href=https://vk.com/kupludom24>Продам дом Красноярск

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3rLBBis

(clupe, 11. 7. 2021 17:23)

Quality products and drugs only here

https://bit.ly/3wlPWWx

uv led s-nails si

(AdrianReamp, 6. 7. 2021 15:05)

uv led https://www.s-nails.si/3-uv-led-gel-lak

Glathy

(KeithJam, 4. 7. 2021 23:48)

https://telegra.ph/Chubby-Tall-Girl-Nude-03-24
https://telegra.ph/Fucking-A-Japanese-Girl-Hard-And-Nude-03-24
https://telegra.ph/Mature-Wife-Fucked-In-Closed-Room-03-29
https://telegra.ph/Fick-Schwester-03-27
https://telegra.ph/Maryse-Ouellet-Hardcore-Nude-11-10
https://telegra.ph/Horny-Muslim-Angel-Del-Ray-Fucks-Like-A-Pro-03-29
https://telegra.ph/Marriage-Not-Dating-Ep-3-Kissasian-03-27
https://telegra.ph/Skinny-Babe-Maya-Bijou-Geschmack-Schwarzen-03-28
https://telegra.ph/Nude-Babe-Mia-Love-Sto-Pose-Indoor-And-04-01
https://telegra.ph/Paulina-Rubio-Showing-Pussy-04-01
https://telegra.ph/His-Virginity-Her-Clit-03-28
https://telegra.ph/Gemischte-Mädchen-Weißen-Kerl-Porno---Porno-11-04
https://telegra.ph/Sexy-Girls-Bekommen-Anal-Gefickt-11-03
https://telegra.ph/Colledge-Frauen-Sex-Orgys-11-03
https://telegra.ph/Hot-Asian-Porno-Bewegen-11-02
https://telegra.ph/Master-Pet-Harem-Girl-11-11
https://telegra.ph/Isla-Fisher-Sexy-Beine-03-25
https://telegra.ph/Schulmädchen-Porno-Video-Junge-Und-Sexy-03-28
https://telegra.ph/Kalani-Porn-03-30
https://telegra.ph/Girl-Her-Loseling-Your-Virginity---Excelent-Porn-04-02
https://telegra.ph/Teen-Porn-Video-Clips-For-Free-04-03
https://telegra.ph/Kristen-Bell-In-Porn-Best-Porno-03-28
https://telegra.ph/Nude-Sex-Auf-Der-Hochzeit-11-01
https://telegra.ph/GroГџen-Schwarzen-Beute-Teen-03-25
https://telegra.ph/Say-Fuck-In-Japanese-03-31
https://telegra.ph/Sex-Gifs-Older-Women-Granny-Dirty-Fucking-04-02
https://telegra.ph/Dick-Playboy-Models-Nude-11-02
https://telegra.ph/Handicapped-Girls-Hard-Fucking-Pics-04-01
https://telegra.ph/Anal-bei-freeones-11-01
https://telegra.ph/Schwarzes-Mädchen-Und-Weißen-Jungen-Sex-03-27
https://telegra.ph/Light-Skin-Black-Babe-Jamie-Marleigh-Dream-Of-03-29
https://telegra.ph/Now-Watch-Sexy-Teens-Fucking-11-10
https://telegra.ph/All-The-Grils-Wwe-Full-Naked-04-01
https://telegra.ph/Vater-Fistet-Tochter-10-31
https://telegra.ph/Jeanie-Buss-Naked-Fakes-11-08
https://telegra.ph/Pics-Of-Ordinary-Females-Naked-03-26
https://telegra.ph/College-Girl-Tries-Anal-03-27
https://telegra.ph/Amateur-Teen-Gets-Her-Tight-Asshole-Drilled-03-29
https://telegra.ph/Twinks-Butt-Banging-03-23
https://telegra.ph/Horny-Teen-Lesbian-Campers-Exploring-Their-03-29
https://telegra.ph/Kendra-Lust-Lesbian-Porn-Videos-04-01
https://telegra.ph/Sexfilme-Massage-10-31
https://telegra.ph/
https://telegra.ph/My-Little-Sisters-Cunt-04-02
https://telegra.ph/Anal-Next-Door-04-01
https://telegra.ph/Kitana-Flores-Porn-03-30
https://telegra.ph/Penis-Melken-Porno-11-01
https://telegra.ph/Titten-Milfs-10-31
https://telegra.ph/Mommies-Spread-Pussy-Wide-04-03
https://telegra.ph/Miho-Maeshima-Porn-03-30

Предложу скидки Устранение сайтов мошенника только сегодня

(VadimPetrov, 4. 7. 2021 13:07)


Готовы предложить быстрый и эффективный вариант для "убийства" онлайн-ресурса конкурента.
Используем действенные технологии:
- Надежно устраняем веб-ресурсы по каким угодно ключевым запросам.
- Тысячи спамных беклинков.
- Спамим главный e-mail компании письмами регистраций на сомнительных ресурсах
- Понижение позиций веб-ресурса в поисковиках по любым коммерческим ключам.
- Применяются секретные приемы. Это известно лишь нашим специалистам.
- Стопроцентно гарантируем возврат денег в случае неудачи.
- Полный отчет.
- Абсолютная конфиденциальность работы. Никто не узнает про нашу деятельность.

Цена 80$
Полная отчётность.
Оплата: Киви, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Телегрм: @xrumers
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
маил: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

FrankluG

(FrankluG, 26. 6. 2021 9:09)


We are a group of volunteers and opening a new scheme in our community. Your site offered us with valuable information to work on. You've done an impressive job and our whole community will be grateful to you.

pokoje 2 osobowe augustow

(Ypjoisp, 26. 6. 2021 8:28)

https://www.pokojewaugustow.online/noclegi-augustw-borki
https://www.pokojewaugustow.online/disparaging868
https://www.pokojewaugustow.online/dresses907
https://www.pokojewaugustow.online/overthetop5990

подзарядное устройство для автомобильного аккумулятора

(Robertban, 26. 6. 2021 7:23)

Доброго времени суток господа

Бурение скважин
В этой статье мы Вам расскажем для чего необходимо бурение и какие виды бурения бывают.

Для чего необходимо бурение скважины?
В загородных постройках, которые находятся на большом расстоянии от централизованных систем, остро встает вопрос персонального водоснабжения. Использование подземных источников позволяет вести автономное существование с максимальным и рациональным уровнем комфорта.

Помимо обеспечения водой, крайне необходимо чтобы вода была и пригодной к употреблению и использованию в домашних условиях. Подземные воды, изолированные толщами горных пород от поверхностного загрязнения, отвечают санитарным нормам, установленным для воды бытового назначения. При дополнительной очистке, проходя через фильтровальное устройство, они приобретают высокое качество. Для того чтобы получить доступ к источникам воды — требуется бурение скважин под воду.

Для определения способа бурения водозаборной скважины на участке нужно правильно определить глубину уровня подземных вод и породы геологического разреза, которые подлежат проходке. Правильно выбранная технология бурения скважин на воду позволит быстро пробурить скважину, избежать аварийных ситуаций при бурении. Наши специалисты выедут на участок и помогут определить вид и способ бурения, который будет оптимальным именно для вашего участка.

Бурение скважины
Бурение скважин — это способ и режим разрушения различных горных пород, очищение ствола скважины и укрепление ее стенок, оборудование водоприемной части.

В процессе бурения будет образовано направленное отверстие цилиндрической формы в породе, которое необходимо для монтажа обсадной колоны. Такая скважина представляет собой гидротехническое сооружение, имеющее круглое сечение, а глубина ее бурения зависит от особенностей грунта. Перед тем, как обустроить водозабор необходимо установить на какой глубине находится, водоносные слои и от этого будет зависеть способ бурения, которое бывает роторным и шнековым.

Виды бурения
Шнековое Бурение — это способ вращательного бурения при котором порода от забоя до верха скважины поднимается при помощи шнека — буровой трубы с наваренной на неё стальной лентой. На нижнем конце первого шнека установлен режущий наконечник, он при вращении разрыхляет почву и по шнеку порода поднимается от забоя до устья скважины. Шнековый способ применяется при бурении неглубоких скважин в песчаных и глинистых породах, а так же в породах средней твердости.

Стоимость такого бурения в нашей компании 55 рублей за метр погонный.

Роторное Бурение (Бурение с промывкой или продувкой). При таком способе бурения используется оборудования вращательного типа. Порода разрушается специальным инструментом долотом. В результате поступательно-вращательных движений, оборудование постепенно заглубляется, а почва из забоя выводится наружу глиняным раствором, водой или сжатым воздухом. Применяется для бурения как мягких, так и твёрдых пород на довольно большую глубину. Скважины, сделанные роторным способом имеют более продолжительный срок службы.

Роторное Бурение в нашей организации стоит 60 рублей за метр погонный.

Виталий и Евгений - специалисты по бурению!

Виталий и Евгений — специалисты по бурению!
Пробурили на двоих не одну сотню скважин с 2006 года! Имея огромный опыт за плечами наши сотрудники нацелены на бурение в максимально короткие сроки, минимизируя ошибки и оперативно решать возникшие трудности на пути к вашей воде! А благодаря собственному автопарку, буровых установок, большого и дружного коллектива мы можем предложить максимально интересные условия для сотрудничества!

Задать интересующие вопросы можно заполнив форму ниже или позвонить нам по телефону:

+375 (29) 186-45-03

Обещаем, Вы не пожалеете!

Przytulny zespol inercje - stan Fotoamator współmałżonek, Fotka stara

(RaymondNeoks, 26. 6. 2021 2:39)

Fotografik współmałżonek, Rycina kobieta

Komórka! Wskazuję się Paweł Stec. Cieszę się, że do gniecie zajrzeli. Okłamuj wbiję, że przeżyjecie na długotrwale :). Jeżeli wcześniej na zgina dotarli, obecne pewno poszukujecie fotoreportera małżonka. Sumiennie się lokuje, skoro racja podobizna mężatka rozwesela najistotniejszy krąg moich tworzeń.

Nikogo widocznie nie zacznę, jako oznajmię, iż pstrykanie jest moją najobszerniejszą bytową żyłką. Zamieniam zrzucenia odtąd zapamiętuję, przeto przegłosował zbieractwem przebić na stres. Zaś istotnie od lat wypowiadam w kadrze jednorazowe spośród najaktualniejszych etapów Waszego trwania.

Zdejmowanie ślubów jest gwoli miętosi bajeczną przygodą zaś razem rzeczowością nadmiernie upamiętnienie chwil, jakie puszczą spośród Wami na pokolenia. Przeciągam na “wzorowe periody”, studiuję spośród Waszych godności czułości, posiadam kreować w doszczętnym złączeniu. Toteż przesuwa się na opracowywanie panaceum niestandardowego również nieprzerwanego. Umiem zaprezentować scenę dwojga samców, jaka pro jakimkolwiek jednogłośnie egzystuje przyszła tudzież na osobisty polityka ulubiona.

Przy powstawaniu małżeńskiej podobizn, nieuchronna istnieje psychika, korespondująca przekrojowości owego zadania. Zwolnienia ślubne mocują armia stref fotek –
w aktualnym masek. opis, reportaż ewentualnie ilustrację produktową.

Zdejmując faktycznie mocne zjawisko, jhttps://pawelstec.eu/16-inspiracji-na-oryginalne-podziekowania-dla-rodzicow/akim jest ślub, o tworzyć na dalekowzroczności trochę newralgicznych czasów
– przyzwolenie, stworzenie obrączek, próbny kurdesz czyżby wylania gwoli ojców. Jednakowoż figura obecnymi alarmującymi rzeczami, w okularze o więcej czasami wypatrzyć aktualne co duchowe – najlichsze, a jednakże najaktualniejsze momenty – uśmiechy, relacje międzyludzkie, subtelności a emocje, jakie wtórują w bieżącym symptomatycznym dniu.

Wszczynając przejęcia staram się egzystować gwoli Was powiernikiem. Okropnie pragnie mi na tym, iżby wzruszający się przy marszczy po prostu na wypoczynku. Gdy wszak będzie przystoi, ulżę, ośmielę Was ceń rozładuję intymność. Oryginalnym równocześnie utknę się akceptowalnie wzorem niewyobrażalnie minimalny. Znam zracjonalizować się do chwili.

Pomimo, iż moim pony są narady małżeńskie, ostatnie jak fotografista ślubny włókno nie wyrasta na granicy, przypadkiem pojawił się na chrzcinach, komuniach lub własnych bieżących gwoli Was nieszczęściach plus umiecie miażdży wyśledzić na wezwania fotografista na sakrament. Prócz wspaniale strzelam w postępowaniu autorytatywnych narady fotograficznych, i pośrodku nich narzeczeńskich, miejscowych azali więcej niemowlęcych.

Uczestniczę niezmiernie na okręgu Tarnobrzega, Kielc, Stolice, Rzeszowa, Krakowa, Stalowej Ciąży, Sandomierza, Kolbuszowej, Bukowina Tatrzańska, Sanok, Zakopane, Leżajska, Zamościa, Tarnowa, Zakopane, Katowice, Przemyśla też Lublina, Kazimierza Minimalnego.

Włókna nie kwateruje jednakoż na przeszkodzie, żeby dojechałem do Was w osobisty region Krajowy kiedy np. na Warmii ( ożenek nad jeziorem ), oraz chociażby wyjąwszy zapory Własny na ślub zbytnio granicą lub ślub zagraniczny, zamiejscową debatę połowicę ( narada stara zbyt miedzą ) oraz debata narzeczeńska w Londynie ( konferencja zbytnio skalą ). Istnieję w współczesnych kwestiach liberalny, na podobno się dogadamy.

Będę zaszczycony, gdy dacie wgniata zaufaniem. Stanowię zdecydowany, że narodowa jedność będzie ekonomiczna plus chórem zrobimy, że zarówno kopia stara ( dokument weselny ), ofiarowywana drugiej obrzędowości czy więcej po spartańsku “konwencjonalna” narada plenerowa na łące będzie gwoli Was boską pamięcią na fruwa.

czytaj wiecej https://www.pawelstec.eu

Quality products and drugs only here https://bit.ly/3wlPWWx

(clupe, 21. 6. 2021 0:44)

Quality products and drugs only here

https://bit.ly/3wlPWWx

бурение скважин на воду под ключ

(Donaldpiy, 17. 6. 2021 15:56)

Здравствуйте господа
Обустройство скважины с адаптером Рассмотрим пошаговый процесс монтажа адаптера
Раскапывают траншею глубиной ниже уровня замерзания (1,5-2 метра) и шириной 0,5 метров для удобства монтажа.
В обсадной трубе сверлят отверстие требуемого диаметра и обрабатывают его края.
Подготавливают адаптер: сначала его очищают от технологической смазки, затем для надежной фиксации обрабатывают герметиком уплотнительные кольца.
В обсадную трубу опускают адаптер , используя Т-образный ключ. Резьбовую часть заводят в подготовленное отверстие. Затем обе части конструкции соединяют между собой.
К погружному насосу подключают питающий и греющий кабель. Верх обсадной трубы обрезают и закрывают крышкой.
Монтируются вспомогательные приборы.
Проверка работоспособности системы и ее герметичности.
Засыпают траншею песком.
Монтаж завершен.

Услуга скидки Замочи сайт мошенника только сегодня

(VladimirWlasof, 15. 6. 2021 10:34)

Всегда готовы предложить испытанную временем услугу:
"Устранение интернет-сайтов ваших конкурентов!"
Спросите, как?!
- У нас опыт - 10 лет.
- Применяем уникальные схемы.
- Наращивание огромной ссылочной массы с использованием порно и вирусных ссылок.
- Поисковики молниеносно реагируют на наши технологии.
- Тексты на интернет-сайте спамятся, что делает их неуникальными.
- У нас колоссальные возможности и практический опыт в этой области.

Стоимость 6000 рублей
Полная отчётность.
Оплата: Qiwi, Яндекс.Деньги, Bitcoin, Visa, MasterCard...

Телега: @exrumer
Skype: xrumer.pro
WhatsApp: +7(977)536-08-36
маил: support@xrumer.cc

Только эти!
А тАкож Работаем со Студиями!

ildream net haifa

(Michaellab, 1. 6. 2021 17:19)

https://ildream.net/haifa/

Relaxation

(Relaxation, 31. 5. 2021 17:00)


I am really inspired with your writing talents as well as with the layout for your blog. Is this a paid subject matter or did you customize it your self? Either way keep up the excellent high quality writing, it is uncommon to see a nice weblog like this one nowadays.. Relaxation boygra.sewomabest.com/relaxation/

после запуска системы вы будете получать доход, как минимум еще 10 лет

(Anthonygak, 31. 5. 2021 15:18)

Никаких продаж, партнерок, заказов и Kwork. Идеальный заработок без вложений!
автодоход до 130 000 рублей в месяц https://bit.ly/3wjIev6
после запуска системы вы будете получать доход, как минимум еще 10 лет
- зарабатываете на обычных картинках.
- копируету картинку из указанного источника
- загружаете картинку на сервис
- делаете настройки по инструкции
- выводите деньги
- пожизненный пассивный доход
Перейти для оплаты https://bit.ly/2RtQ9Hq


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27

následující » 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2021 >>